Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Kancelarii Radcowskich, który odbędzie się 6 lipca z okazji obchodów Dnia Radcy Prawnego. To wyjątkowe wydarzenie jest społeczną inicjatywą Krajowej Izby Radców Prawnych, mającą na celu edukację prawną społeczeństwa oraz zwiększanie świadomości i rozpoznawalności zawodu Radcy Prawnego.

W Dniu Otwartym, kancelarie radcowskie biorące udział będą udzielać informacji prawnych, w tym o zawodzie radcy prawnego, oraz odpowiadać na pytania wszystkich zainteresowanych. Inicjatywa obejmuje całą Polskę.

Dlaczego warto przyjść?

  • Dostęp do ekspertów: Konsultacje prawne z radcami prawnymi, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wątpliwości prawne.
  • Wiedza, która się przyda: Zdobądź praktyczną wiedzę na temat swoich praw i obowiązków. Nasze porady mogą pomóc Ci w przyszłych decyzjach prawnych.
  • Wsparcie społeczności: Zobacz z bliska pracę radców oraz ich zaangażowanie w pomoc społeczności.

Zapraszamy do naszej kancelarii

Adres:
ul. Halicka 14, 54-032 Wrocław

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 08.00 do 16.00

Telefon:
+48 71 349 09 20

Email:
info@i-kancelaria.pl

Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy
Kancelaria R. Ptak i Wspólnicy to dom zbudowany na mocnych fundamentach. Uważamy, że nasz sukces wynika z siły zgranego zespołu, który tworzą ludzie z pasją. Pozytywne relacje wewnętrzne przekładają się na kontakt z Klientami.

Podobne wpisy