Niesiemy skuteczną pomoc osobom zadłużonym

Popadnięcie w głębokie zadłużenie jest sytuacją, na którą mało kto jest gotowy i wiele ze znajdujących się w niej osób zupełnie nie wie co robić, w rezultacie pogłębiając swój problem. Zwróć się o pomoc do doświadczonych prawników! To najlepszy sposób na to, by znaleźć wyjście z trudnego położenia i skutecznie ochronić swój interes.

Kancelaria Ptak & Wspólnicy to zespół specjalistów, którzy od lat świadczą usługi z zakresu obsługi prawnej, a także doradztwa w sprawach majątkowych. Oddłużanie nie ma dla nas żadnych tajemnic. Oferowana przez nas pomoc dla zadłużonych może obejmować m.in. następujące zagadnienia:

  • sprzeciw od nakazu zapłaty;
  • antywindykacja;
  • negocjacje z wierzycielami;
  • BTE – bankowy tytuł egzekucyjny;
  • oddłużanie osób fizycznych;
  • antyegzekucja;
  • negocjacje z komornikiem;
  • oddłużanie chwilówek.

Im szybciej będziemy mogli przystąpić do pracy, tym łatwiej nam będzie oszczędzić Klientowi niepotrzebnego stresu i strat, a więc np. sporządzić skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym, podjąć się jego reprezentacji przed sądem, czy prowadzić w jego imieniu owocne negocjacje z wierzycielami. Także wówczas, gdy do działania przystąpił już komornik, możemy przyjść z pomocą i uzyskać zawieszenie postępowania egzekucyjnego.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc. Zapraszamy do kontaktu

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam w każdej sytuacji wypracowywać właściwe rozwiązania, dzięki którym osoby zadłużone nie pozostają bezbronne w starciu z wszelkiego rodzaju wierzycielami. Z trudnego położenia da się w rezultacie w dłuższej perspektywie wyjść o własnych siłach, a skuteczna antywindykacja umożliwia uniknięcie nękania przez podmioty domagające się zwrotu wierzytelności.

Nierzadko kluczową kwestią okazuje się ustalenie zasadności roszczeń kierowanych do zaskoczonych i zdezorientowanych osób fizycznych przez różne często nader natarczywe przedsiębiorstwa. Zdecydowanie nie warto wówczas, nie posiadając odpowiednich umiejętności i wiedzy, samodzielnie negocjować czegokolwiek z ich przedstawicielami.

W każdym przypadku, gdy sprostanie oczekiwaniom wierzycieli okazuje się trudne, albo gdy sposób ich postępowania budzi jakiekolwiek wątpliwości, czym prędzej zwróć się do nas! Wnikliwie przeanalizujemy dany przypadek i podejmiemy odpowiednie kroki. Z naszym wsparciem nie ma sytuacji bez wyjścia.