• Polski
  • Русский
  • Deutsch
AIF Kancelaria

Procesy sądowe w budownictwie

Posiadamy doświadczenia ponad 250 spraw z zakresu prawa budowlanego

Procesy sądowe
w budownictwie

AIF Kancelaria

Upadłości krajowe i transgraniczne

Doradztwo i prowadzenie upadłości przedsiębiorców oraz konsumentów wg. najkorzystniejszego dla nich wariantu

Upadłości krajowe
i transgraniczne

AIF Kancelaria

Odszkodowania

Uzyskiwanie możliwie najwyższych odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych

Odszkodowania

Dla Klienta


Szybko i efektywnie!

Pozostawiamy naszym Klientom wybór formy współpracy.

Stwarzamy narzędzia efektywnego przepływu informacji i dokumentów, ponieważ zależy nam na terminowej realizacji zadań i eliminacji skutków niezrozumienia. W tym celu posługujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, bowiem o sukcesie przedsięwzięcia decyduje przede wszystkim szybkie dostęp do informacji i jej jasny przekaz.

zobacz więcej

Ile i jak płaci Klient ?

Stawki proponowane przez Kancelarię zależą od charakteru sprawy, stopnia jej skomplikowania oraz terminu wykonania usługi, a w sprawach sądowych także od wartości przedmiotu sporu. Przy ustalaniu honorarium uwzględniany niezbędny czas i nakład pracy.

zobacz więcej

Oceniaj Naszą pracę!

Kto błędy swe dostrzegł, więcej nie błądzi” Lao-cy

Cenimy szczerą i życzliwą współpracę, której nie sposób realizować bez opinii osób, które powierzyły nam pieczę nad swoimi sprawami. W codziennym życiu pracownicy naszej Kancelarii również występują w roli Klientów – kupują towary i zlecają wykonanie usług, dlatego staramy się nie popełniać błędów Innych. Dążymy do osiągnięcia satysfakcjonującego kompromisu, który buduje wzajemne zaufanie.

zobacz więcej

Spójrz jak działają prawnicy w Kancelarii R. Ptak i Wspólnicy

Każda sfera życia prywatnego jak i zawodowego rodzi szereg problemów prawnych i ekonomicznych.

Niemal każdy w obliczu zdarzenia mogącego rodzić negatywne skutki prawne,  usilnie poszukiwał odpowiedzi na pytanie:

  • jak należy postąpić, aby uniknąć trudności
  • jak osiągnąć zamierzony rezultat

Nasza rola polega na doradzaniu i wskazywaniu dróg wyjścia nawet z tych podbramkowych sytuacji. Nie warto stawiać swoich interesów na szali ryzyka, dlatego zachęcamy do współpracy z Profesjonalistami, zgodnie z zasadą „lepiej zapobiegać niż leczyć”.

zobacz więcej

O formie współpracy decydują oczekiwania i życzenia Klienta!

Szybko i efektywnie!

Pozostawiamy naszym Klientom wybór dogodnej dla nich formy współpracy. Stwarzamy narzędzia efektywnego i bezpiecznego przepływu informacji oraz dokumentów. Kładziemy szczególny nacisk na terminową realizację zadań, tak aby wyeliminować skutki ewentualnego niezrozumienia przekazywanych danych i treści. W tym celu posługujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, bowiem o sukcesie przedsięwzięcia decyduje przede wszystkim szybki dostęp do danych i ich jasny przekaz.

zobacz więcej
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej