Kancelaria prawna R.Ptak i Wspólnicy

Kancelaria prawna R.Ptak i Wspólnicy z siedzibą we Wrocławiu już od ponad 10 lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

Zatrudniamy sztab doświadczonych prawników posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Od 2010 roku nasi pracownicy zapewniają profesjonalną pomoc prawną  klientom indywidualnym i biznesowym na terenie całego kraju. Kancelaria prawna skupia specjalistów z wielu dziedzin prawa, dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie reprezentować wszystkich klientów w postępowaniach przed sądami krajowymi i zagranicznymi. Wśród obszarów naszej praktyki możemy wymienić m. in. prawo spółek, prawo bankowe, prawo konsumenckie, prawo ubezpieczeniowe.

Kancelaria prawna R. Ptak i Wspólnicy to połączenie profesjonalizmu, doświadczenia i wiedzy

Prawnicy kancelarii prawnej stale doskonalą swoją wiedzę prawniczą, co znacząco przekłada się na pomyślny przebieg spraw prowadzonych dla Klientów. Nasza skuteczność wpływa na nawiązywanie długofalowych relacji i powierzanie nam w przyszłości do rozwiązania kolejnych trudności prawnych. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas dobrem nadrzędnym, dlatego w każdą sprawę wkładamy maksimum zaangażowania. Nasza kancelaria w swoich działaniach kieruje się trzema zasadami.

Profesjonalizm

Nasza skuteczność jest wypadkową wiedzy, doświadczenia i maksimum zaangażowania w każdą sprawę. Zawsze rzetelnie przedstawiamy możliwości jakie niesie dane postępowanie, a także ryzyko, które może się pojawić w trakcie jego trwania. Każdy klient otrzymuje pomoc doświadczonego prawnika specjalizującego się w danej dziedzinie prawa.

Zaufanie

Cenimy sobie przejrzystość komunikacji, dlatego relacje z Klientami budujemy na zaufaniu i szacunku. Świadcząc usługi prawne oferujemy nie tylko swoje doświadczenie, ale też osobiste zaangażowanie. Każdego Klienta traktujemy jak partnera, dlatego jesteśmy niezwykle skuteczni w swoich działaniach.

Długofalowe relacje

Największym sukcesem kancelarii prawnej R.Ptak i Wspólnicy jest wieloletnie zaufanie Klientów, którzy od lat powierzają nam swoje sprawy. To dla nas najlepsza motywacja do ciągłego rozwoju i doskonalenia wypracowanych metod działania.

Historia naszej firmy

2010

Powstanie Kancelarii

2011

Pierwsze 100 wygranych procesów

2015

Powstanie działu Upadłości Konsumenckich

2019

Powstanie działu przekształceń przedsiębiorstw

2020

W 10 rocznicę 4000 wygranych procesów

2021

Przenosiny do nowego biura z dogodnym dostępem dla Klientów

Nasze opinie

Pan Mecenas Rafał Ptak jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Jestem osobą która skorzystała z usług kancelarii w sprawie Upadłości konsumenckiej. W sądzie w mojej sprawie odbyły się trzy rozprawy po pierwszej rozprawie byłem pewny że nie mam szans. Historia jest długa do opisania. Na trzeciej rozprawie została ogłoszona moja upadłość konsumencka. Pan Rafał i Jego kancelaria w jednym palcu znają przepisy prawa upadłościowego.

Grzegorz Porembski

Dzisiaj miałem okazję rozmawiać z mecenasem Rafałem Ptakiem który w sposób profesjonalny odpowiedział na cześć moich pytań związanych z roszczeniem ciążącym na nieruchomości. Nie spodziewałem się tak wyczerpujących odpowiedzi za free. Jeżeli będę potrzebował zbadania sprawy z pewnością zwrócę się do tej kancelarii. Polecam

Andrzej Konopka
Od dawna nie miałam kontaktu z tak rzetelną i profesjonalną osobą jak Pan Mecenas Rafał Ptak. Kontaktowałam się internetowo ponieważ mieszkam za granicą, odpowiedź była natychmiastowa. Otrzymałam nr telefonu i wszystko ustalone po jednej rozmowie. Jestem naprawdę szczęśliwa i dziękuję bardzo za pomoc. Jestem naprawdę bardzo wdzięczna.
Agnieszka Giewoń

Nasz zespół

Beata Mrugowska

Beata Mrugowska

Prawnik, Negocjator
Telefon : 71 349 09 16
Rafał Ptak

Rafał Ptak

Radca prawny
Telefon : 71 349 09 10