• Polski
  • Русский
  • Deutsch
AIF Kancelaria

Procesy sądowe w budownictwie

Posiadamy doświadczenia ponad 250 spraw z zakresu prawa budowlanego

Procesy sądowe
w budownictwie

AIF Kancelaria

Upadłości krajowe i transgraniczne

Doradztwo i prowadzenie upadłości przedsiębiorców oraz konsumentów wg. najkorzystniejszego dla nich wariantu

Upadłości krajowe
i transgraniczne

AIF Kancelaria

Odszkodowania

Uzyskiwanie możliwie najwyższych odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych

Odszkodowania

O Kancelarii

Kancelaria prawna R.Ptak i Wspólnicy z siedzibą we Wrocławiu specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Zatrudniamy sztab doświadczonych prawników posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Od ponad 13 lat nasi pracownicy zapewniają profesjonalną pomoc prawną  klientom indywidualnym i biznesowym na terenie całego kraju. Kancelaria prawna skupia specjalistów z wielu dziedzin prawa, dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie reprezentować wszystkich klientów w postępowaniach przed sądami krajowymi i zagranicznymi. Wśród obszarów naszej praktyki możemy wymienić m. in. prawo spółek, prawo bankowe, prawo konsumenckie, prawo ubezpieczeniowe.

Kancelaria prawna R. Ptak i Wspólnicy to połączenie profesjonalizmu, doświadczenia i wiedzy

Prawnicy kancelarii prawnej stale doskonalą swoją wiedzę prawniczą, co znacząco przekłada się na pomyślny przebieg spraw prowadzonych dla Klientów. Nasza skuteczność wpływa na nawiązywanie długofalowych relacji i powierzanie nam w przyszłości do rozwiązania kolejnych trudności prawnych. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas dobrem nadrzędnym, dlatego w każdą sprawę wkładamy maksimum zaangażowania. Nasza kancelaria w swoich działaniach kieruje się trzema zasadami.

  • Profesjonalizm – nasza skuteczność jest wypadkową wiedzy, doświadczenia i maksimum zaangażowania w każdą sprawę. Zawsze rzetelnie przedstawiamy możliwości jakie niesie dane postępowanie, a także ryzyko, które może się pojawić w trakcie jego trwania. Każdy klient otrzymuje pomoc doświadczonego prawnika specjalizującego się w danej dziedzinie prawa.
  • Zaufanie – cenimy sobie przejrzystość komunikacji, dlatego relacje z Klientami budujemy na zaufaniu i szacunku. Świadcząc usługi prawne oferujemy nie tylko swoje doświadczenie, ale też osobiste zaangażowanie. Każdego Klienta traktujemy jak partnera, dlatego jesteśmy niezwykle skuteczni w swoich działaniach.
  • Długofalowe relacje – największym sukcesem kancelarii prawnej R.Ptak i Wspólnicy jest wieloletnie zaufanie Klientów, którzy od lat powierzają nam swoje sprawy. To dla nas najlepsza motywacja do ciągłego rozwoju i doskonalenia wypracowanych metod działania.

Na pierwszym miejscu Klient

Idea  plan realizacja: determinacja + obserwacja zachowań

cel osiągnięty

Na żadnym etapie działania nie może zabraknąć zdrowego rozsądku!

Kancelaria R.Ptak i Wspólnicy to dom zbudowany na mocnych fundamentach. Uważamy, że nasz sukces wynika z siły zgranego zespołu, który tworzą ludzie z pasją. Pozytywne relacje wewnętrzne przekładają się na udaną współpracę z Klientami. Zaufanie osób, które powierzyły nam swoje sprawy jest motorem sprawczym ciągłego rozwoju i doskonalenia wypracowanych metod.

zobacz więcej

Nowoczesny konserwatyzm

Fundament naszego działania tworzą wartości:

  • po pierwsze: Zaangażowanie
  •  po drugie: Zaufanie 
  • po trzecie: Zrozumienie    

 Wiedza w połączeniu z doświadczeniem i zaangażowaniem w pracy, gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług a młodzieńczy zapał stanowi furtkę do nowatorskich rozwiązań. Zatrudniamy prawników z pasją o niezależnej myśli, którzy w stosowaniu wiedzy prawniczej, wykazują dużą dozę rozsądku.

zobacz więcej

Nieograniczone możliwości

Staramy się z perfekcją szwajcarskiego zegarmistrza doradzać Klientom Krajowym jak i Zagranicznym w obszarze prawa polskiego i międzynarodowego. Znajomość języków obcych oraz kształcenie w Szkołach Prawa Kontynentalnego jak i Anglosaskiego pozwala nam wyjść z ofertą poza granice Polski i równie skutecznie doradzać za granicą. Za sprawą ugruntowanej wiedzy i doświadczenia nasi Prawnicy poruszają się efektywnie w obszarach styku różnych systemów prawa.

zobacz więcej

Nasze publikacje

Na stronie internetowej Kancelarii Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy Sp.K. publikowane są artykuły zawierające rzeczowe i rzetelne przedstawienie konkretnego zagadnienia prawnego. Celem publikacji jest przedstawienie istotnych kwestii prawnych w sposób jak najbardziej przystępny dla czytelnika. Życzylibyśmy sobie, aby naszymi odbiorcami byli nie tylko prawnicy, ale także osoby bez wykształcenia prawniczego, poszukujący rozwiązań dla swoich problemów życiowych i gospodarczych. Mamy nadzieję, że potrafiliśmy sprostać Państwa oczekiwaniom.

zobacz więcej

Odpowiedzi na pytania Internautów!

PREZENTUJEMY ODPOWIEDZI NA PYTANIA ZADANE PRZEZ INTERNAUTÓW!.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie w tekstach naszych artykułów, zadaj nam pytanie a my odpowiemy nieodpłatnie na wybrane, zamieszczając odpowiedź poniżej.

Czy ujawniać notarialną umowę przedwstępną sprzedaży w księdze wieczystej?

Kliknij na: Odpowiedź: Tak, należy ujawnić w …

nieruchomości Czy ujawniać notarialną umowę przedwstępną sprzedaży w księdze wieczystej?

zobacz więcej
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej