• Polski
  • Русский
  • Deutsch
AIF Kancelaria

Procesy sądowe w budownictwie

Posiadamy doświadczenia ponad 250 spraw z zakresu prawa budowlanego

Procesy sądowe
w budownictwie

AIF Kancelaria

Upadłości krajowe i transgraniczne

Doradztwo i prowadzenie upadłości przedsiębiorców oraz konsumentów wg. najkorzystniejszego dla nich wariantu

Upadłości krajowe
i transgraniczne

AIF Kancelaria

Odszkodowania

Uzyskiwanie możliwie najwyższych odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych

Odszkodowania

Jak można ogłosić upadłość konsumencką

Jak wyjść z długów? Jak ogłosić bankructwo? To pytania, które często otrzymują nasi prawnicy. Sposobem na uwolnienie się od zadłużenia jest upadłość konsumencka. Kancelaria prawna Ptak i Wspólnicy specjalizuje się w procedurze upadłościowej. Przeprowadziliśmy już kilkadziesiąt skutecznych postępowań upadłościowych na terenie całego kraju! Złagodzenie przepisów sprawiło, że w 2017 roku upadłość konsumencka cieszy się znaczą popularnością. Świadczymy rzetelną obsługę prawną w zakresie ogłoszenia bankructwa. Gwarantujemy osobistą reprezentację przed sądem i stałe monitorowanie sprawy.

Jak działa upadłość konsumencką? Jak ogłosić upadłość osoby prywatnej?

Osoba fizyczna, która skutecznie przeprowadzi postępowanie upadłościowe przed sądem, a następnie z powodzeniem zrealizuje Plan Spłaty Wierzytelności może uzyskać oddłużenie. Wykonanie planu polega na dobrowolnym ratalnym spłacaniu wierzycieli przez okres maksymalnie 3 lat. Należy podkreślić, że Plan obejmuje jedynie częściową spłatę zobowiązań. Sąd w wyjątkowych sytuacjach nie ustala planu spłaty, gdy występują przesłanki, że dłużnik nie będzie zdolny do dokonania jakichkolwiek spłat.

Gdzie ogłosić upadłość konsumencką? Jak można ogłosić upadłość konsumencką?

Osoba fizyczna zainteresowana ogłoszeniem upadłości konsumenckiej zobowiązana jest do złożenia wniosku do właściwego sądu. Dokument ten będzie badany pod kątem spełnienia przesłanek, warunków ogłoszenia upadłości. Pozytywne rozpoznanie wniosku skutkuje wydaniem postanowienia o upadłości konsumenckiej. Kolejnym krokiem jest już postępowanie likwidacyjne i ustalenie planu spłaty.

Nasza kancelaria prawna reprezentuje osoby fizyczne zainteresowane upadłością konsumencką na terenie całego kraju. Jeśli nie posiadają Państwo odpowiedniej wiedzy prawnej zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Osobista reprezentacja prawnika pozwoli skutecznie ogłosić upadłość konsumencką. Świadczymy kompleksowe doradztwo prawne dla osób zadłużonych. Zachęcamy do skorzystania z rzetelnej obsługi prawnej! Zapraszamy do kontaktu osobistego lub zdalnego za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej