• Polski
  • Русский
  • Deutsch
AIF Kancelaria

Procesy sądowe w budownictwie

Posiadamy doświadczenia ponad 250 spraw z zakresu prawa budowlanego

Procesy sądowe
w budownictwie

AIF Kancelaria

Upadłości krajowe i transgraniczne

Doradztwo i prowadzenie upadłości przedsiębiorców oraz konsumentów wg. najkorzystniejszego dla nich wariantu

Upadłości krajowe
i transgraniczne

AIF Kancelaria

Odszkodowania

Uzyskiwanie możliwie najwyższych odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych

Odszkodowania

Przekształcenie spółki

Kancelaria prawna specjalizuje się w doradztwie prawnym z zakresu spółek handlowych. W ramach naszej oferty świadczymy przekształcenie spółek we wszystkich możliwych konfiguracjach. Oferujemy kompleksową pomoc prawną przy wszystkich czynnościach związanych z przekształceniem spółki. Dzięki temu Państwa udział w procesie jest ograniczony do minimum, a wszelkimi formalnościami zajmują się nasi doświadczeni prawnicy.

Przekształcenie spółki – Jak wygląda współpraca z kancelarią prawną R.Ptak i Wspólnicy?

  • Proces przekształcenia spółki zawsze rozpoczynamy od obszernego rozpoznania potrzeb i oczekiwań Klienta. Przeprowadzając wywiad ustalamy konkretny cel i korzyści, jakie mają płynąć ze zmiany formy działalności gospodarczej. Wiemy, że zmiana formy prawnej jest decyzją niezwykle trudną i wymagającą pochylenia. Dlatego zawsze w perfekcyjny sposób analizujemy potrzeby klienta.
  • Na podstawie zgromadzonych informacji przedstawiamy warianty przekształceń i wspólnie z klientem wybieramy najlepszy dla jego firmy. Każdy Klient otrzymuje analizę prawną proponowanej formy prawnej spółki, w której określamy zasady funkcjonowania danego podmiotu, relacje pomiędzy wspólnikami, akcjonariuszami i zarządem. Nasi prawnicy szczegółowo prezentują korzyści płynące ze zmian i wpływ na wzrost efektywności podmiotu.
  • Kolejnym krokiem w przekształceniu spółki jest przygotowanie niezbędnej dokumentacji, planu i uchwał wewnątrz podmiotu gospodarczego. Sporządzane przez nas dokumenty są zgodne z obowiązującym prawem i zawierają wszystkie wymagane elementy. W imieniu naszych klientów zajmujemy się wykreśleniem z rejestru przedsiębiorców starego podmiotu i wpisem nowo powstałej spółki. Ponadto zajmujemy się sporządzeniem wniosków do KRS i monitorowaniem postępów w tym obszarze. Każdy nasz Klient ma pewność, że dopilnujemy w jego imieniu wszystkich formalności.

Jako profesjonaliści wiemy, że każdy proces transformacji spółki wygląda odmiennie i jest uzależniony od sposobu przekształcenia. Dlatego do każdej sprawy podchodzimy zawsze w sposób indywidualny, opracowując z najwyższą starannością kolejne etapy postępowania. Gromadzona przez nas dokumentacja zawsze odpowiada obowiązującym przepisom prawa. Jesteśmy kancelarią stawiającą na swobodę komunikacji, dlatego nasi Klienci mają możliwość kontaktu z prawnikami za pośrednictwem telefonu lub internetu.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej