Sięgnij po pomoc specjalistów i pokonaj problemy

Z zadłużeniem boryka się w naszym kraju wielu przedsiębiorców. Utrata kontroli nad skalą problemu nierzadko doprowadza do poważnych kłopotów i zamknięcia działalności. Zwykle można tego uniknąć, jeśli we właściwym momencie podjęte zostają odpowiednie kroki.

Kancelaria Ptak & Wspólnicy to zespół specjalistów, którzy wszechstronną obsługą prawną przedsiębiorstw zajmują się od wielu lat. Niezależnie od tego, jak trudne jest położenie danego podmiotu i jakie działania podjęli poszczególni wierzyciele, zawsze znajdujemy rozwiązania pozwalające najlepiej chronić interesy naszych Klientów. Pomoc dla zadłużonych przedsiębiorców obejmuje działania w szeregu spraw, m.in.:

  • sprzeciw od nakazu zapłaty;
  • antyegzekucja;
  • negocjacje z komornikiem;
  • negocjacje z wierzycielami;
  • wykup długu;
  • BTE – bankowy tytuł egzekucyjny;
  • restrukturyzacja;
  • oddłużanie firm.

W takich sytuacjach kluczowym czynnikiem jest czas. Im wcześniej będziemy mogli przystąpić do pracy i przeanalizować sytuację przedsiębiorcy, któremu potrzebna jest pomoc w spłacie długów, tym lepsze rezultaty zdołamy osiągnąć. Skontaktuj się z nami czym prędzej i zyskaj skuteczne wsparcie.

Znajdziemy wyjście z każdego położenia

Ryzyka, jakie towarzyszy prowadzeniu każdej działalności gospodarczej, wyeliminować nie sposób. Każdemu problemowi da się jednak skutecznie stawić czoła, jeśli tylko można liczyć na wsparcie fachowców dysponujących odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Na każdym etapie windykowania poszczególnych należności gotowi jesteśmy przystąpić do działania. Z naszą pomocą możliwa jest skuteczna antywindykacja, a udział w podstępowaniu przedsądowym zaowocuje optymalnym z punktu widzenia dobra przedsiębiorstwa rozstrzygnięciem. Wnikliwie przeanalizujemy każdą propozycję ugody i znajdziemy wszystkie słabe strony, przygotowując lepsze rozwiązania. Wniesiemy skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym i reprezentując naszych Klientów przed sądem odeprzemy posunięcia wierzycieli. Przeanalizujemy działania komornika i uzyskamy zawieszenie postępowania egzekucyjnego.

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc – zapraszamy do kontaktu. Korzystając ze odpowiedniego wsparcia można wyjść obronną ręką z każdej sytuacji.