• Polski
  • Русский
  • Deutsch
AIF Kancelaria

Procesy sądowe w budownictwie

Posiadamy doświadczenia ponad 250 spraw z zakresu prawa budowlanego

Procesy sądowe
w budownictwie

AIF Kancelaria

Upadłości krajowe i transgraniczne

Doradztwo i prowadzenie upadłości przedsiębiorców oraz konsumentów wg. najkorzystniejszego dla nich wariantu

Upadłości krajowe
i transgraniczne

AIF Kancelaria

Odszkodowania

Uzyskiwanie możliwie najwyższych odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych

Odszkodowania

Kariera


Zasada S&R

Rozwój i satysfakcja pracowników ma dla nas kluczowe znaczenie, bowiem to ciężka praca i maksymalne zaangażowanie całego zespołu decyduje o sukcesie Kancelarii. Umożliwiamy doskonalenie zawodowe osób o nieprzeciętnym zdolnościach i ugruntowanej wizji ścieżki swojej kariery.

zobacz więcej

Dla kogo?

Osoby, dla których praca stanowi wyzwanie i inspirację, mogą urzeczywistniać swoje plany zawodowe w Kancelarii Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy zarówno w dziale prawnym jak i w pionie administracyjnym. Zadowolenie Klientów i naszych pracowników stanowi najważniejszy wyznacznik właściwego zarządzania Kancelarią. Tworzymy relacje oparte na zaufaniu, koleżeńskiej serdeczności i etyce zawodowej.

zobacz więcej

Dlaczego z nami?

Dobre wartości oparte na etyce zawodowej połączone z wypracowanym doświadczeniem stanową solidny fundament, na którym została wzniesiona nasza Kancelaria. Pracownicy Zespołu służą sobie wzajemnie pomocą i radą, rozwiązując zagadki prawne. Pracując z Nami, możesz liczyć na zrozumienie, a Twoja ambicja i pasja połączone z naszym system motywowania, przyniosą satysfakcjonujące profity.

zobacz więcej

Jak aplikować?

Prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym do Radcy Prawnego Rafała Ptak:

zobacz więcej
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej