• Polski
 • Русский
 • Deutsch
AIF Kancelaria

Procesy sądowe w budownictwie

Posiadamy doświadczenia ponad 250 spraw z zakresu prawa budowlanego

Procesy sądowe
w budownictwie

AIF Kancelaria

Upadłości krajowe i transgraniczne

Doradztwo i prowadzenie upadłości przedsiębiorców oraz konsumentów wg. najkorzystniejszego dla nich wariantu

Upadłości krajowe
i transgraniczne

AIF Kancelaria

Odszkodowania

Uzyskiwanie możliwie najwyższych odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych

Odszkodowania

Pomoc / Opinia prawna

Kancelaria prawna R. Ptak i Wspólnicy z Wrocławia oferuje pomoc prawną na najwyższym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług prawnych i kompleksowym wsparciu w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Tworzymy sztab doświadczonych adwokatów i radców prawnych angażujących się w maksymalny sposób w powierzone sprawy. Gwarantujemy efektywne rozwiązanie każdego problemu prawnego i pełne zadowolenie z przebiegu współpracy. Jesteśmy elastyczną i nowoczesną firmą, która kontaktuje się ze swoimi Klientami nie tylko osobiście, ale też za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Udzielane przez nas porady prawne są zawsze nastawione na szybkie rozwiązanie problemu i osiągnięcie celu. Świadczymy pomoc prawną dla osób fizycznych i osób prawnych. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, dzięki czemu każda opinia prawna może stanowić skuteczne rozwiązanie danego problemu.

Kancelaria R. Ptak i Wspólnicy oferuje:

 • pomoc prawna
 • porady prawne
 • sporządzanie dokumentów
 • sporządzanie pism procesowych
 • sporządzanie opinii prawnych
 • opiniowanie umów
 • reprezentację przed sądami i organami w trakcie postępowań

Sporządzanie opinii prawnych z należytą starannością dla Klientów z całego kraju

Największym atutem naszej kancelarii jest zespół składający się z prawników posiadających wieloletnie doświadczenie w wielu dziedzinach prawa. Dzięki temu kancelaria codziennie zajmuje się sporządzaniem opinii prawnych w formie:

 • memorandum – opinia prawna tworzona jest w trybie pilnym, by w maksymalnie krótkim czasie rozwiązać problem Klienta
 • rozbudowanej – sporządzona opinia prawna zawiera pełen stan orzecznictwa istotnego dla sprawy Klienta

Wieloletnie doświadczenie kancelarii prawnej gwarantuje wysoki poziom sporządzanych opinii prawnych. Dysponujemy bogatym zapleczem naukowym i na bieżąco uzupełniamy naszą wiedzę prawną. Dla Klientów biznesowych tworzymy szczegółowe analizy gospdoarczo-ekonomiczne pod kątem prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. W przypadku pytań służymy swoją pomocą.

Kompleksowa pomoc prawna pozwala uniknąć wielu problemów i pracować ze spokojem

Obowiązujące w naszym kraju prawo jest niezwykle rozbudowane i zmienne, co sprawia, że prowadzeniu działalności gospodarczej niejednokrotnie towarzyszy wiele niejasności. Oferta kancelarii Ptak&Wspólnicy, proponującej m.in. sporządzanie opinii prawnych, wychodzi naprzeciw związanym z tym potrzebom. Nierzadko zdarza się, że niekorzystna, nieprzeanalizowana należycie umowa czy innego rodzaju prozaiczny błąd może zagrozić funkcjonowaniu najlepiej nawet zarządzanego przedsiębiorstwa. Sporządzona przy udziale specjalistów z poszczególnych dziedzin opinia prawna pozwala odsunąć takie ryzyko. Szerokie kompetencje i bogate doświadczenie naszych pracowników, wraz z ich najwyższym zaangażowaniem sprawiają, że nasza pomoc prawna zawsze jest skuteczna – przede wszystkim dlatego, że udzielana jest na czas. Wiemy, że sporządzanie opinii prawnych, od których zależeć będą brzemienne w skutki decyzje nie może czekać – stąd dwa sposoby, w jakie udzielamy naszym Klientom wsparcia. W tych przypadkach, gdzie najważniejsze jest, by opinia prawna była w pełni wyczerpująca, również nie każemy im jednak czekać na nie dłużej, niż jest to w danym przypadku niezbędne.

Praktyczne doświadczenie zespołu kancelarii Ptak&Wspólnicy wraz ze stałym podnoszeniem jego kompetencji owocują najwyższym poziomem usług, o czym wciąż przekonują się korzystający z nich przedsiębiorcy. Stała współpraca z kancelarią to najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu pomoc prawna zawsze odpowiadać będzie wszystkim potrzebom towarzyszącym prowadzonej działalności. Zapraszamy do kontaktu.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej