• Polski
  • Русский
  • Deutsch
AIF Kancelaria

Procesy sądowe w budownictwie

Posiadamy doświadczenia ponad 250 spraw z zakresu prawa budowlanego

Procesy sądowe
w budownictwie

AIF Kancelaria

Upadłości krajowe i transgraniczne

Doradztwo i prowadzenie upadłości przedsiębiorców oraz konsumentów wg. najkorzystniejszego dla nich wariantu

Upadłości krajowe
i transgraniczne

AIF Kancelaria

Odszkodowania

Uzyskiwanie możliwie najwyższych odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych

Odszkodowania

Radcy prawni / Prawnicy

Kancelaria prawna R. Ptak i Wspólnicy to zespół prawników z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za nasz sukces odpowiada zgrany zespół angażującym się maksymalnie w swoją pracę. Motorem sprawczym naszego rozwoju jest zaufanie osób, które codziennie powierzają nam swoje sprawy.

Doradztwo prawne to proces wymagający profesjonalizmu, zaangażowania i wiedzy. Dlatego do każdej sprawy przydzielamy prawników, którzy wyróżniają się szczególną wiedzą w danym obszarze prawnym. Ich doświadczenie gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług i zapewnia nowatorskie rozwiązania przynoszące pewny efekt. Każdy prawnik pracujący w naszej kancelarii wyróżnia się pasją w stosowaniu wiedzy prawniczej,  co daje nam ogromną przewagę nad konkurencją.

Kancelaria R.Ptak i Wspólnicy to najlepsi prawnicy, którzy pomogą Ci rozwiązać każdy problem

Nasi prawnicy każdego dnia z niesamowitą perfekcją świadczą doradztwo prawne Klientom krajowym, jak i zagranicznym. Naszym atutem jest znajomość języków obcych i kształcenie w Szkołach Prawa Kontynentalnego, a także Anglosaskiego. To pozwala nam realizować naszą ofertę, również poza granicami naszego kraju. Ciągłe doskonalenie wiedzy sprawia, że nasi prawnicy efektywnie poruszają się w różnych systemach prawa. Wychodząc na przeciw potrzebom Klientów świadczymy doradztwo on-line, dlatego docieramy niemal wszędzie.

Liderem zespołu kancelarii prawnej R.Ptak i Wspólnicy jest radca prawny Rafał Ptak. To profesjonalista z wieloletnim doświadczeniem, który został wyróżniony przez elitarny miesięcznik FORBES w Konkursie Profesjonaliści Forbes 2012. Mecenas Rafał Ptak posiada bogate doświadczenie w skutecznym reprezentowaniu klientów w postępowaniach przed sądami krajowymi i zagranicznymi. Jego zaangażowanie w każdą sprawę sprawiło, że cieszy się ogromnym uznaniem wśród Klientów kancelarii.

Nasi radcy prawni to specjaliści zdolni udzielić skutecznej pomocy w każdej sprawie

Kancelaria prawna to przede wszystkim ludzie. Zespół, jaki udało nam się zbudować w kancelarii Ptak&Wspólnicy, to nasz najważniejszy atut i główny czynnik, który pozwolił nam odnieść sukces na rynku. Szerokie kompetencje, jakie w ciągu wieloletniej działalności zdobyli nasi radcy prawni sprawiają, że możemy zaoferować naszym Klientom bardzo szeroki wachlarz usług i za każdym razem udzielać im skutecznej pomocy. Bogate doświadczenie to jedna z najważniejszych rzeczy, jakimi musi charakteryzować się dobry radca prawny, jednak nie jedyna. Tym, co zdecydowanie wyróżnia nas spośród konkurentów, jest bez wątpienia najwyższe zaangażowanie w wykonywane dla naszych Klientów zadania. M.in. właśnie za to mec. Rafał Ptak wyróżniony został przez miesięcznik FORBES.

Kolejne zmiany przepisów praktycznie zniosły różnice, jakie dzieliły tą profesję z zawodem adwokata i sprawiły, że radca prawny zyskał bardzo szerokie możliwości działania. Korzystamy z tego faktu ze znakomitymi rezultatami, o czym przekonują się nasi Klienci z całej Polski, choć miastem, w którym znajduje się nasza Kancelaria jest Wrocław. Służymy zarówno rzetelnym i błyskawicznie realizowanym wsparciem prawnym na rzecz przedsiębiorstw, jak i szeregiem usług skierowanych do odbiorców indywidualnych. W każdym przypadku znajdujemy najlepsze rozwiązania umożliwiające doprowadzenie do korzystnych rozstrzygnięć.

Klienci zamieszkujący Wrocław mogą złożyć wizytę w naszej siedzibie. Możliwy jest oczywiście także kontakt telefoniczny i poprzez pocztę elektroniczną. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.


Radca prawny Rafał Ptak

 

Wszystka wiedza pochodzi z doświadczenia” Immanuel Kant

Obsługa prawna ma zoptymalizować korzyści Klienta, aby wiedza prawnika stała się źródłem, pozwalającym rozwinąć mu skrzydła. Istotnym jest także, aby przekaz prawnika był zrozumiały, przejrzysty, ukazujący zagadnienie w wielu aspektach”.

Mecenas Rafał Ptak laureatem FORBES

Mecenas Rafał Ptak został wyróżniony przez elitarny miesięcznik FORBES jako laureat w Konkursie Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego. Ta prestiżowa nagroda stanowi wyraz szczególnego uznania dla zawodowych osiągnięć Mecenasa w karierze prawniczej. Sukces Mecenasa jest sukcesem Klientów, którzy zaufali jego kompetencjom i doświadczeniu, powierzając prowadzenie własnych spraw. Radca Prawny Rafał Ptak został doceniony podwójnie zarówno jako skuteczny profesjonalista w obszarze doradztwa prawnego i sądowego a przede wszystkim jako człowiek oddany pasji pracy i zaangażowany w niesienie pomocy.

W dniu 21 czerwca 2012 r. odbyla się gala Profesjonalistów Forbesa 2012 z udziałem przedstawicieli zawodów zaufania publicznego z województwa dolnośląskiego, w czasie której Mecenas Rafał Ptak został odznaczony dyplomem laurata konkursu Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego.

Dyplom Mecenasa Rafała Ptak – laurata konkursu Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego.

zobacz więcej

Radca prawny Monika Milka

Argumentów nie należy liczyć, lecz ważyć” Cyceron

Nie ma dla mnie spraw małych czy wielkich, bowiem do każdej podchodzę z jednakowym zaangażowaniem, wyznając zasadę, że o sukcesie decyduje nawet najdrobniejszy szczegół. Zmysł detektywa i precyzja chirurga pozwalają mi rozwikłać najbardziej złożone problemy prawne”.

Radca prawny Monika Milka

zobacz więcej

Radca prawny Sylwia Gładysz

„Nie ma na świecie nic równie potężnego jak pomysł, którego czas właśnie nadszedł” Wiktor Hugo

„Znajdowanie dróg wyjścia w labiryncie przepisów prawa stanowi cel mojej pracy. W życiu tak jak w pokerze ryzyko kolejnych posunięć eliminują lub znaczenie ograniczają umiejętności i prawidłowa ocena, dlatego skuteczne doradzanie stanowi wyzwanie, któremu staram się sprostać”.

Radca prawny Sylwia Gładysz

zobacz więcej

Doradca prawny Andżelika Chwojnicka


Istnieją dwie pokojowe formy przemocy: prawo i przyzwoitość” Johann Wolfgang Goethe

Wybór ścieżki zawodowej był wyborem świadomym. Wiedza o prawach i obowiązkach a także możliwościach, jakie stwarzają przepisy prawa, pozwala mi z pożytkiem służyć innym a satysfakcja Klienta wyznacza cel mojego działania, dlatego z konsekwencją realizuję dokonany wybór”.

Doradca prawny Andżelika Chwojnicka

zobacz więcej
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej