Kancelaria prawna R. Ptak i Wspólnicy to zespół prawników z wieloletnim doświadczeniem w branży. Za nasz sukces odpowiada zgrany zespół angażującym się maksymalnie w swoją pracę. Motorem sprawczym naszego rozwoju jest zaufanie osób, które codziennie powierzają nam swoje sprawy.

Doradztwo prawne to proces wymagający profesjonalizmu, zaangażowania i wiedzy. Dlatego do każdej sprawy przydzielamy prawników, którzy wyróżniają się szczególną wiedzą w danym obszarze prawnym. Ich doświadczenie gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług i zapewnia nowatorskie rozwiązania przynoszące pewny efekt. Każdy prawnik pracujący w naszej kancelarii wyróżnia się pasją w stosowaniu wiedzy prawniczej,  co daje nam ogromną przewagę nad konkurencją.

Rafał Ptak

Rafał Ptak

Radca prawny
Telefon : 71 349 09 10
Beata Mrugowska

Beata Mrugowska

Prawnik, Negocjator
Telefon : 71 349 09 16
Katarzyna Rorman

Katarzyna Rorman

Kierownik Działu Postępowania Egzekucyjnego
Telefon : 71 349 09 22
Paulina Milka

Paulina Milka

Kierownik działu administracji
Telefon : 71 349 09 28
Paulina Tomczyk

Paulina Tomczyk

Specjalista ds. obsługa klienta
Telefon : 71 349 09 15
Katarzyna Sobieraj

Katarzyna Sobieraj

Specjalista ds. obsługa klienta
Telefon : 71 349 09 17
Anna Muzaj

Anna Muzaj

Radca prawny
Telefon : 71 349 09 25

Kancelaria R.Ptak i Wspólnicy to najlepsi prawnicy, którzy pomogą Ci rozwiązać każdy problem

Nasi prawnicy każdego dnia z niesamowitą perfekcją świadczą doradztwo prawne Klientom krajowym, jak i zagranicznym. Naszym atutem jest znajomość języków obcych i kształcenie w Szkołach Prawa Kontynentalnego, a także Anglosaskiego. To pozwala nam realizować naszą ofertę, również poza granicami naszego kraju. Ciągłe doskonalenie wiedzy sprawia, że nasi prawnicy efektywnie poruszają się w różnych systemach prawa. Wychodząc na przeciw potrzebom Klientów świadczymy doradztwo on-line, dlatego docieramy niemal wszędzie.

Liderem zespołu kancelarii prawnej R.Ptak i Wspólnicy jest radca prawny Rafał Ptak. To profesjonalista z wieloletnim doświadczeniem, który został wyróżniony przez elitarny miesięcznik FORBES w Konkursie Profesjonaliści Forbes 2012. Mecenas Rafał Ptak posiada bogate doświadczenie w skutecznym reprezentowaniu klientów w postępowaniach przed sądami krajowymi i zagranicznymi. Jego zaangażowanie w każdą sprawę sprawiło, że cieszy się ogromnym uznaniem wśród Klientów kancelarii.

Nasi radcy prawni to specjaliści zdolni udzielić skutecznej pomocy w każdej sprawie

Kancelaria prawna to przede wszystkim ludzie. Zespół, jaki udało nam się zbudować w kancelarii Ptak&Wspólnicy, to nasz najważniejszy atut i główny czynnik, który pozwolił nam odnieść sukces na rynku. Szerokie kompetencje, jakie w ciągu wieloletniej działalności zdobyli nasi radcy prawni sprawiają, że możemy zaoferować naszym Klientom bardzo szeroki wachlarz usług i za każdym razem udzielać im skutecznej pomocy. Bogate doświadczenie to jedna z najważniejszych rzeczy, jakimi musi charakteryzować się dobry radca prawny, jednak nie jedyna. Tym, co zdecydowanie wyróżnia nas spośród konkurentów, jest bez wątpienia najwyższe zaangażowanie w wykonywane dla naszych Klientów zadania. M.in. właśnie za to mec. Rafał Ptak wyróżniony został przez miesięcznik FORBES.

Kolejne zmiany przepisów praktycznie zniosły różnice, jakie dzieliły tą profesję z zawodem adwokata i sprawiły, że radca prawny zyskał bardzo szerokie możliwości działania. Korzystamy z tego faktu ze znakomitymi rezultatami, o czym przekonują się nasi Klienci z całej Polski, choć miastem, w którym znajduje się nasza Kancelaria jest Wrocław. Służymy zarówno rzetelnym i błyskawicznie realizowanym wsparciem prawnym na rzecz przedsiębiorstw, jak i szeregiem usług skierowanych do odbiorców indywidualnych. W każdym przypadku znajdujemy najlepsze rozwiązania umożliwiające doprowadzenie do korzystnych rozstrzygnięć.

Klienci zamieszkujący Wrocław mogą złożyć wizytę w naszej siedzibie. Możliwy jest oczywiście także kontakt telefoniczny i poprzez pocztę elektroniczną. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.