• Polski
  • Русский
  • Deutsch
AIF Kancelaria

Procesy sądowe w budownictwie

Posiadamy doświadczenia ponad 250 spraw z zakresu prawa budowlanego

Procesy sądowe
w budownictwie

AIF Kancelaria

Upadłości krajowe i transgraniczne

Doradztwo i prowadzenie upadłości przedsiębiorców oraz konsumentów wg. najkorzystniejszego dla nich wariantu

Upadłości krajowe
i transgraniczne

AIF Kancelaria

Odszkodowania

Uzyskiwanie możliwie najwyższych odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych

Odszkodowania

Porady / Doradztwo prawne

Kancelaria prawna R.Ptak i Wspólnicy z Wrocławia wychodząc na przeciw Klientom Indywidualnym przygotowała ofertę kompleksowego doradztwa prawnego. Świadczymy porady prawne w zakresie wszystkich dziedzin prawa. Nieznajomość prawa szkodzi, a w wielu sytuacjach potrafi też narażać nas na niepotrzebne straty finansowe. Dlatego stając w obliczu ważnych życiowych decyzji warto skonsultować je z doświadczonym radcą prawnym, który rzetelnie oceni nasz problem i przedstawi najlepsze rozwiązania. Decydując się na doradztwo prawne w naszej kancelarii otrzymujesz zawsze wyczerpującą odpowiedź na zadane pytania w oparciu o obowiązujące przepisy prawa i orzecznictwo sądów. Kancelaria R.Ptak i Wspólnicy to prawnicy, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i potrafią kreatywnie rozwiązywać problemy wszystkich Klientów. Profesjonalny doradca prawny to gwarancja podjęcia mądrych i korzystnych decyzji. W ramach usług prawniczych oferujemy m. in.:

  • porady prawne w zakresie uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia
  • doradztwo w sprawach majątkowych (nabycie nieruchomości, alimenty, umowy, spadki)
  • pomoc prawną opierającą się o prawo pracy i rodzinne
  • doradztwo prawne dla uchodźców (ochrona, nabycie statusu uchodźcy, legalny pobyt)

Profesjonalny doradca prawny to podstawa każdej dobrze prosperującej firmy

Porady prawne świadczone przez naszą kancelarię wyróżniają się najwyższym profesjonalizmem. Wszystkie sprawy Klientów każdorazowo realizujemy z dużą starannością. Gwarantujemy indywidualne podejście doradcy prawnego. Oferujemy usługi prawne obejmujące stałe doradztwo prawne, jak także porady prawne w konkretnych sprawach.

Każdy Klient kancelarii prawnej R.Ptak i Wspólnicy ma zapewniony bezpośredni kontakt z radcą prawnym, by być informowanym o bieżącym stanie zleconych spraw. Oferowane przez nas porady prawne są zawsze w sposób zrozumiały przekazywane Klientowi. Jesteśmy firmą elastyczną, dlatego świadczymy porady prawnicze bezpośrednio w siedzibie kancelarii we Wrocławiu, jak również poprzez telefon lub pocztę elektroniczną. Wystarczy przesłać swoje zapytanie na adres e-mailowy kancelarii, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu udzielenia wyczerpującej odpowiedzi.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej