Kancelaria prawna R.Ptak i Wspólnicy z Wrocławia wychodząc na przeciw Klientom Indywidualnym przygotowała ofertę kompleksowego doradztwa prawnego. Świadczymy porady prawne w zakresie wszystkich dziedzin prawa. Nieznajomość prawa szkodzi, a w wielu sytuacjach potrafi też narażać nas na niepotrzebne straty finansowe. Dlatego stając w obliczu ważnych życiowych decyzji warto skonsultować je z doświadczonym radcą prawnym, który rzetelnie oceni nasz problem i przedstawi najlepsze rozwiązania. Decydując się na doradztwo prawne w naszej kancelarii otrzymujesz zawsze wyczerpującą odpowiedź na zadane pytania w oparciu o obowiązujące przepisy prawa i orzecznictwo sądów. Kancelaria R.Ptak i Wspólnicy to prawnicy, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i potrafią kreatywnie rozwiązywać problemy wszystkich Klientów, czego każda udzielona przez nas porada prawna jest dowodem. Profesjonalny doradca prawny to gwarancja podjęcia mądrych i korzystnych decyzji. W ramach usług prawniczych oferujemy m. in.:

  • porady prawne w zakresie uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia
  • doradztwo w sprawach majątkowych (nabycie nieruchomości, alimenty, umowy, spadki)
  • pomoc prawną opierającą się o prawo pracy i rodzinne
  • doradztwo prawne dla uchodźców (ochrona, nabycie statusu uchodźcy, legalny pobyt)

Profesjonalny doradca prawny to podstawa każdej dobrze prosperującej firmy

Porady prawne świadczone przez naszą kancelarię wyróżniają się najwyższym profesjonalizmem. Wszystkie sprawy Klientów każdorazowo realizujemy z dużą starannością. Gwarantujemy indywidualne podejście doradcy prawnego. Oferujemy usługi prawne obejmujące stałe doradztwo prawne, jak także porady prawne w konkretnych sprawach.

Każdy Klient kancelarii prawnej R.Ptak i Wspólnicy ma zapewniony bezpośredni kontakt z radcą prawnym, by być informowanym o bieżącym stanie zleconych spraw. Oferowane przez nas porady prawne są zawsze w sposób zrozumiały przekazywane Klientowi. Jesteśmy firmą elastyczną, dlatego świadczymy porady prawnicze bezpośrednio w siedzibie kancelarii we Wrocławiu, jak również poprzez telefon lub pocztę elektroniczną. Wystarczy przesłać swoje zapytanie na adres e-mailowy kancelarii, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Udzielona przez specjalistę porada prawna to prosty sposób na uniknięcie niepotrzebnych kłopotów i strat.

Rzetelne doradztwo prawne pozwala zawsze skutecznie zadbać o własny interes

Polskie prawo jest nader obszerne i zawiłe, w dodatku często ulega zmianom. W ciągu swojego życia niejednokrotnie staniemy wobec sytuacji, w których profesjonalna porada prawna będzie niezbędna do tego, by wybrać właściwe rozwiązania w pełni chroniące nasz interes. Gdzie jej szukać? Internet pełen jest najrozmaitszej wiedzy, jednak nawet pobieżne zapoznanie się z jakimkolwiek zagadnieniem unaoczni nam tylko to, że może być ono bardzo złożone, a więc dotyczące go porady prawne zróżnicowane i niejednoznaczne. Kluczowa okazuje się zatem analiza konkretnego przypadku i sytuacji Klienta, a tej dokonać może tylko doradca prawny z nią zaznajomiony, a przede wszystkim posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Zespół Kancelarii Ptak&Wspólnicy to najlepsze wsparcie w tym zakresie. Rozległe kompetencje naszych pracowników sprawiają, że jesteśmy w stanie służyć pomocą praktycznie w każdej sytuacji – zawsze można u nas liczyć na rzetelne porady prawnicze. Jesteśmy specjalistami, dla których nie ma tajemnic dochodzenie odszkodowań – udzielona w porę porada prawna okazuje się często kluczem do tego, by móc poradzić sobie ze skutkami danego zdarzenia. Porady prawne dotyczyć mogą także spraw rodzinnych, w których mamy bogate doświadczenie. Nasz doradca prawny jest w stanie pomóc osobom zmagającym się z długami – wiemy jak przeciwdziałać windykacji, a także przejść postępowanie upadłościowe. Doradztwo prawne świadczymy ponadto w sprawach majątkowych i wielu innych – stale poszerzamy swoje kwalifikacje, więc z zainteresowaniem i ochotą rozwiązujemy także problemy nowe i nietypowe.

Miastem, w którym mieści się nasza Kancelaria jest Wrocław – zapraszamy do wizyty w siedzibie, a także do kontaktu poprzez formularz, pocztę elektroniczną lub telefon. Uważamy, że aby usługi prawnicze mogły być skuteczne, każdy Klient musi być traktowany indywidualnie. Dbamy tez o to, by wszelkie informacje przekazywane mu były szybko, a jednocześnie w sposób zrozumiały. Czy to z nas najlepszego partnera dla wszystkich, przed którymi pojawiają się jakiekolwiek kłopoty prawne. Z nami można je rozwiązać skutecznie i tak szybko, jak to w danym przypadku możliwe. Niejednokrotnie kluczowe okazuje się bezzwłoczne działanie lub poszukiwanie rozwiązania – zapraszamy zatem do kontaktu.