• Polski
  • Русский
  • Deutsch
AIF Kancelaria

Procesy sądowe w budownictwie

Posiadamy doświadczenia ponad 250 spraw z zakresu prawa budowlanego

Procesy sądowe
w budownictwie

AIF Kancelaria

Upadłości krajowe i transgraniczne

Doradztwo i prowadzenie upadłości przedsiębiorców oraz konsumentów wg. najkorzystniejszego dla nich wariantu

Upadłości krajowe
i transgraniczne

AIF Kancelaria

Odszkodowania

Uzyskiwanie możliwie najwyższych odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych

Odszkodowania

Znaczenie Pro Bono

Ideę Pro Bono realizujemy poprzez świadczenie bezpłatnej pomocy prawnej osobom, których nie stać na pokrycie kosztów obsługi prawnej, a które niewątpliwie takiej pomocy potrzebują.

Pro Bono stanowi skrót od Pro Publico Bono, zwrotu oznaczającego działanie dla dobra publicznego. Ideę Pro Bono Kancelaria R. Ptak i Wspólnicy realizuje poprzez świadczenie bezpłatnej pomocy prawnej osobom, których nie stać na pokrycie kosztów obsługi prawnej, a które niewątpliwie takiej pomocy potrzebują. Należy podkreślić, że sprawę przyjętą w zakresie działalności Pro Bono obsługujemy kompleksowo i z najwyższą starannością.

Nasi prawnicy przeszkoleni w zakresie świadczenia pomocy osobom nie mającym styczności z terminologią i procedurami prawnymi, starają się w sposób rozumiały i rzetelny wyjaśniać zaistniałe problemy.

Kancelaria organizuje programy bezpłatnych porad prawnych (informacja w tym zakresie pojawia się na naszej stronie internetowej na kilka tygodni przed otwarciem danego programu), jesteśmy także otwarci na przyjęcie sprawy poza danym programem, jeśli sprawa jest szczególnie ważna i wymaga natychmiastowego działania.

Chętnie przejmujemy mecenat nad osobami utalentowanymi, które potrzebują wsparcia w spełnianiu swoich marzeń. Czym jest nieoszlifowany brylant ukryty w podziemnych złożach Afryki, dopóki nie przeistoczy się w lśniący diament?!

Szczególnie bliski i ważny jest dla nas los dzieci. Powodowanie uśmiechu na dziecięcych twarzach, sprawia nam ogromną satysfakcję i stanowi bezcenny miernik wykonywanej pracy.

 

W sprawach z zakresu pro bono kontakt sylwia.gladysz@i-kancelaria.pl

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej