• Polski
 • Русский
 • Deutsch
AIF Kancelaria

Procesy sądowe w budownictwie

Posiadamy doświadczenia ponad 250 spraw z zakresu prawa budowlanego

Procesy sądowe
w budownictwie

AIF Kancelaria

Upadłości krajowe i transgraniczne

Doradztwo i prowadzenie upadłości przedsiębiorców oraz konsumentów wg. najkorzystniejszego dla nich wariantu

Upadłości krajowe
i transgraniczne

AIF Kancelaria

Odszkodowania

Uzyskiwanie możliwie najwyższych odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych

Odszkodowania

Zakładanie / Rejestracja spółek

Kancelaria prawna posiada bogate doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu prawa gospodarczego. Wychodząc na przeciw naszym Klientom świadczymy pomoc prawną w zakresie zakładania i rejestracji spółek. Prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki handlowej stało się na przełomie lat niezwykle popularne. Decydując się na założenie spółki przedsiębiorca znacząco ogranicza ryzyko biznesowe prowadzonych inwestycji i optymalizuje koszty związane z działalnością. Kancelaria prawna R.Ptak i Wspólnicy z Wrocławia specjalizuje się w zakładaniu wszystkich rodzajów spółek prawa handlowego:

 • spółki jawnej
 • spółki partnerskiej
 • spółko z ograniczoną odpowiedzialnością
 • spólko komandytowej
 • spółki komandytowo-akcyjnej
 • spółki akcyjnej

Gwarantujemy kompleksową pomoc przy zakładaniu i rejestracji spółek. Z nami znajdziesz najlepszą formę prowadzenia działalności gospodarczej!

Wielu przedsiębiorców z obawy przed kosztami i skomplikowaną ścieżką formalną rezygnuje za zakładania spółek. Dzięki naszej pomocy prawnej rejestracja spółki przebiega sprawnie i ogranicza koszty do niezbędnego minimum. Jak wygląda zakładanie spółek w pigułce?

 1. Wybór formy spółki – zawsze zaczynamy od kompleksowego doradztwa w zakresie wyboru właściwej formy prowadzenia działalności. Dobór odpowiedniej spółki ustalany jest na podstawie obszernego wywiadu z Klientem. Forma prawna zależna jest od rozmiaru prowadzonej działalności, okresu przez jaki przedsięwzięcie ma funkcjonować, relacji pomiędzy wspólnikami i kapitału początkowego.
 2. Obsługa w zakresie dokumentacji – kolejnym krokiem przy zakładaniu spółki jest sporządzenie przez naszych prawników umowy spółki odpowiedniej do założeń firmy. Na tym etapie nasi pracownicy przygotowują dokumentację niezbędną do rejestracji spółki. Kompleksowa obsługa prawna firm świadczona przez naszą kancelarię ogranicza do minimum udział wspólników w całym procesie
 3. Rejestracja spółki – To końcowy etap zakładania spółki, w tym czasie prowadzimy postępowanie sądowe przed Sądem Rejonowym i dokonujemy niezbędnych urzędowych zgłoszeń. Po zakończeniu procesu rejestracji przekazujemy Klientowi dokumentację umożliwiającą swobodne prowadzenie działalności gospodarczej.

Zapraszamy do spotkania w siedzibie naszej kancelarii lub konsultacji telefonicznych. Nasi prawnicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i zaprezentują naszą ofertę dotyczącą zakładania spółek.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej