Z nieukrywaną dumą informujemy, że nasza Kancelaria zdobyła tytuł Najlepsi 2024 wśród Specjalistów od Upadłości Konsumenckiej w Jeleniej Górze. Otrzymaliśmy też oznaczenie jednego z Najlepszych Profesjonalistów na Oferteo.pl

W prestiżowym rankingu uwzględniono 52 zarejestrowane firmy. Na ich tle wypadliśmy wyjątkowo dobrze – zajęliśmy drugie miejsce, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. To duży krok w kierunku dalszego rozwoju biznesu.

Ranking jest dostępny tutaj: Upadłość konsumencka Jelenia Góra – ranking Najlepsi 2024

oferteo

Oferteo jest platformą, pozwalającą znaleźć usługodawców z różnych branż. Wyszukanie dobrze ocenianej, zweryfikowanej firmy windykacyjnej na portalu zajmuje mniej, niż minutę. To wygodne rozwiązanie dla osób, poszukujących specjalistycznej pomocy prawnej np. z zakresu ogłoszenia upadłości konsumenckiej.

Kancelaria R. Ptak i Wspólnicy została doceniona przez kapitułę pod wieloma względami. Między innymi wymieniono liczne opinie, jakie otrzymujemy od zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z naszych usług poprzez portal Oferteo. Pozytywnie oceniono również naszą bogatą ofertę usług pomocy prawnej. Dziękujemy za docenienie naszej pracy!

Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy
Kancelaria R. Ptak i Wspólnicy to dom zbudowany na mocnych fundamentach. Uważamy, że nasz sukces wynika z siły zgranego zespołu, który tworzą ludzie z pasją. Pozytywne relacje wewnętrzne przekładają się na kontakt z Klientami.

Podobne wpisy