• Polski
  • Русский
  • Deutsch
AIF Kancelaria

Procesy sądowe w budownictwie

Posiadamy doświadczenia ponad 250 spraw z zakresu prawa budowlanego

Procesy sądowe
w budownictwie

AIF Kancelaria

Upadłości krajowe i transgraniczne

Doradztwo i prowadzenie upadłości przedsiębiorców oraz konsumentów wg. najkorzystniejszego dla nich wariantu

Upadłości krajowe
i transgraniczne

AIF Kancelaria

Odszkodowania

Uzyskiwanie możliwie najwyższych odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych

Odszkodowania

Dla kogo?

Osoby, dla których praca stanowi wyzwanie i inspirację, mogą urzeczywistniać swoje plany zawodowe w Kancelarii Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy zarówno w dziale prawnym jak i w pionie administracyjnym. Zadowolenie Klientów i naszych pracowników stanowi najważniejszy wyznacznik właściwego zarządzania Kancelarią. Tworzymy relacje oparte na zaufaniu, koleżeńskiej serdeczności i etyce zawodowej.

Jakich Pracowników poszukuje Kancelaria?

Sumienność połączona z pasją!

Osoby, które rzetelnie wykonują obowiązki a powierzone Im zadania realizują z zaangażowaniem, przejawiając inicjatywę w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Działanie pod presją czasu towarzyszy codziennym obowiązkom, dlatego zależy nam na Pracownikach, którzy potrafią zachować zdrowy rozsądek i trzeźwość umysłu w sytuacjach stresowych.

Logika i prostota!

Osoby, które potrafią w jasny i prosty sposób wyrażać swoje myśli, które rozumieją i cenią wagę słowa. Rzeczowy i logiczny przekaz jest wysoce cenioną przez nas umiejętnością.

Uderzająca siła przekonywania: konkret i pewność siebie!

Osoby z charyzmą, silnie zmotywowane o niezależnej myśli, które za minimalny cel stawiają sobie zachowanie należytej staranności, dożąc do osiągnięcia doskonałych rezultatów. Cenimy niestandardowe, kreatywne podejście do problemów prawnych. Poszukujemy osób, które mają w sobie żądzę ciekawości i tą ciekawość chcą zaspakajać.

Uczciwość i koleżeństwo!

Osoby serdeczne we współpracy z pozostałymi członkami zespołu o wysokiej kulturze.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej