• Polski
  • Русский
  • Deutsch
AIF Kancelaria

Procesy sądowe w budownictwie

Posiadamy doświadczenia ponad 250 spraw z zakresu prawa budowlanego

Procesy sądowe
w budownictwie

AIF Kancelaria

Upadłości krajowe i transgraniczne

Doradztwo i prowadzenie upadłości przedsiębiorców oraz konsumentów wg. najkorzystniejszego dla nich wariantu

Upadłości krajowe
i transgraniczne

AIF Kancelaria

Odszkodowania

Uzyskiwanie możliwie najwyższych odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych

Odszkodowania

Klient Biznesowy


Antywindykacja

Sięgnij po pomoc specjalistów i pokonaj problemy Z zadłużeniem boryka się w naszym kraju wielu przedsiębiorców. Utrata kontroli nad skalą problemu nierzadko doprowadza do poważnych kłopotów i zamknięcia działalności. Zwykle można tego uniknąć, jeśli we właściwym momencie podjęte zostają odpowiednie kroki. Kancelaria Ptak & Wspólnicy to zespół specjalistów, którzy wszechstronną obsługą prawną przedsiębiorstw zajmują się […]

zobacz więcej

Obsługa prawna firm

Kancelaria prawna R.Ptak i Wspólnicy z Wrocławia specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej firm. Zatrudniamy sztab doświadczonych prawników, którzy od wielu lat świadczą pomoc prawną podmiotom gospodarczym z różnych branż. To co nas wyróżnia to profesjonalizm i stała chęć doskonalenia wiedzy prawniczej. Dzięki temu gwarantujemy skuteczną reprezentację i obsługę prawną firm. Zapewniamy maksymalne zaangażowanie w […]

zobacz więcej

Zakładanie / Rejestracja spółek

Kancelaria prawna posiada bogate doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu prawa gospodarczego. Wychodząc na przeciw naszym Klientom świadczymy pomoc prawną w zakresie zakładania i rejestracji spółek. Prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki handlowej stało się na przełomie lat niezwykle popularne. Decydując się na założenie spółki przedsiębiorca znacząco ogranicza ryzyko biznesowe prowadzonych inwestycji i optymalizuje koszty […]

zobacz więcej

Oddłużanie / Postępowanie układowe

Kancelaria R.Ptak i Wspólnicy świadczy kompleksowe usługi prawne w zakresie oddłużania, postępowań układowych i restrukturyzacyjnych. Niestety na przełomie ostatnich lat dziesiątki tysięcy firm wpadło w poważne kłopoty finansowe. Stracenie płynności finansowej nawet na krótki okres czasu potrafi znacząco przełożyć się na kondycję przedsiębiorstwa. Brak możliwości regularnego płacenia swoich zobowiązań nakręca spiralę długu, z której ciężko […]

zobacz więcej

Pomoc / Opinia prawna

Kancelaria prawna R. Ptak i Wspólnicy z Wrocławia oferuje pomoc prawną na najwyższym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług prawnych i kompleksowym wsparciu w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Tworzymy sztab doświadczonych adwokatów i radców prawnych angażujących się w maksymalny sposób w powierzone sprawy. Gwarantujemy efektywne rozwiązanie każdego problemu prawnego i pełne zadowolenie z przebiegu […]

zobacz więcej

Obsługa korporacyjna

Prawnicy Kancelarii prowadzą sprawy z zakresu obsługi korporacyjnej (Corporate Governance) w tym przeprowadzają złożone operacje biznesowe o dużym wskaźniku ryzyka, przygotowują porozumienia, dogłębne analizy prawno – podatkowe, opracowują strategie nakierunkowanie na realizację założonego celu, doradzają członkom zarządu, udziałowcom i akcjonariuszem.

zobacz więcej

Doradztwo podatkowe

CO NAS WYRÓŻNIA? Przeanalizuj profity, jakich możesz spodziewać się, współpracując z Nami. Każdą rozmowę dotyczącą transakcji handlowych i innych przedsięwzięć gospodarczych rozpoczyna i kończy temat podatków, jest to bowiem dźwignia zyskowności firmy. Doniosłość regulacji podatkowych jest oczywista dla przedsiębiorców, bowiem to ona wyznacza kierunki rozwoju ich przedsiębiorstw.

zobacz więcej

New Connect szansą dla innowacyjnych przedsiębiorców

Eksperci Kancelarii pomagają zaistnieć młodym przedsiębiorstwom przede wszystkim z branży nowych technologii oraz gospodarki innowacyjnej na rynku NewConnect.

Na rynku NewConnect, czyli alternatywnym rynku GPW kapitał intelektualny pozwala wygenerować lukratywne zyski.

zobacz więcej

Ekspertyzy Due Diligence

 

Naszym celem jest wyznaczenie kierunków bezpiecznego inwestowania.

Zespół Analityków Kancelarii z doświadczeniem prawniczym przeprowadza szerokie analizy inwestycji oparte na zgromadzonych informacjach. Celem ekspertyz jest udzielenie wyczerpującej i rzetelnej odpowiedzi na pytanie, jakie korzyści oraz ryzyko niesie zakup spółki lub dokonanie innego złożonego przedsięwzięcia gospodarczego (np. zakup portfela wierzytelności).

zobacz więcej

Rynek nieruchomości

Pomagamy Klientom podejmować trafne decyzje i sprawnie poruszać się na rynku nieruchomości. Nasi Eksperci doradzają, jak efektywnie ulokować pieniądze. Stwarzamy prawne możliwości i kreujemy rozwiązania, które pozwolą na realizację planowanych przedsięwzięć gospodarczych. Obsługujemy złożone transakcje, łączące elementy różnych dziedzin prawa.

new connect
zobacz więcej

Zakupy finansowane ze środków publicznych

 

Skuteczne doradztwo prawne w procedurze udzielania zamówień publicznych to klucz do osiągnięcia sukcesu zarówno przez Zamawiających jak i Wykonawców. Nadajemy słowom ustawy praktyczne brzmienie!

zobacz więcej

Ogłoszenie upadłości firmy

Eksperci Kancelarii kreatywnie doradzają przy transformacjach przedsiębiorstw, przeprowadzają postępowania upadłościowe, naprawcze, doradzają w procesach likwidacyjnych. Przedstawiamy rozwiązania najkorzystniejsze finansowo dostosowane do obowiązujących wymogów prawnych.

zobacz więcej

Prawne środki ochrony środowiska

Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie prowadzenia sądowych i pozasądowych spraw związanych z ochroną środowiska. Zespół Ekspertów docenia ogromną wagę problematyki ochrony środowiska i jej kluczowe znaczenie dla określonych gałęzi przemysłu. W swoich działaniach bazujemy na rozwiązaniach i wymogach stawianych przez prawo europejskie.

zobacz więcej

Bezpieczne kontrakty handlowe

Współpraca z Zespołem Ekspertów Naszej Kancelarii w obszarze transakcji handlowych pozwala na wypracowanie bezpiecznych i zyskownych rozwiązań. Nie warto ryzykować, bowiem cena ryzyka może okazać się zbyt wysoka, zwłaszcza przy współpracy z partnerami zagranicznymi czy nowymi partnerami handlowymi. Warto powierzyć swoje interesy Naszym Doradcom.

zobacz więcej
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej