• Polski
  • Русский
  • Deutsch
AIF Kancelaria

Procesy sądowe w budownictwie

Posiadamy doświadczenia ponad 250 spraw z zakresu prawa budowlanego

Procesy sądowe
w budownictwie

AIF Kancelaria

Upadłości krajowe i transgraniczne

Doradztwo i prowadzenie upadłości przedsiębiorców oraz konsumentów wg. najkorzystniejszego dla nich wariantu

Upadłości krajowe
i transgraniczne

AIF Kancelaria

Odszkodowania

Uzyskiwanie możliwie najwyższych odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych

Odszkodowania

Odszkodowania i zadośćuczynienia


Błędy lekarskie i zaniedbania

Pacjenci – ofiary błędów lekarskich i innych zaniedbań medycznych – objęci są szczególną ochroną prawną. Lekarz i inni pracownicy służb medycznych w swoim działaniu powinni zachowywać najwyższą staranność, mając na szali życie lub zdrowie człowieka. Z całą stanowczością należy podkreślić, że pacjent jest podmiotem a nie przedmiotem świadczeń lekarskich, a jego prawa powinny wyznaczać granice działań lekarskich.

 

zobacz więcej

Wypadki komunikacyjne

Udzielamy pomocy prawnej poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, których efektem może być dotkliwy uszczerbek na zdrowiu jak i śmierć człowieka. Przepisy prawa przewidują nie tylko naprawę powstałej szkody majątkowej, ale również zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, która choć nie ma charakteru majątkowego jest równie boleśnie odczuwana przez poszkodowanych.

zobacz więcej

Zalania, kradzieże i inne zdarzenia losowe

Przyczyną szkód majątkowych oraz szkód na osobie mogą być przykre zdarzenia takie jak wypadek przy pracy, wypadek w gospodarstwie rolniczym, zalanie, pożar, kradzież. Katalog zdarzeń losowych nie jest zamknięty, a zatem każda sytuacja, której następstwem jest szkoda, powinna zostać poddana ocenie prawnej celem ustalenia roszczeń przysługujących poszkodowanemu. W sprawach odszkodowawczych wyróżnia nas indywidualne podejście, zaangażowanie i głębokie zrozumienie dla tragedii ofiar wypadków.

zobacz więcej
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej