• Polski
  • Русский
  • Deutsch
AIF Kancelaria

Procesy sądowe w budownictwie

Posiadamy doświadczenia ponad 250 spraw z zakresu prawa budowlanego

Procesy sądowe
w budownictwie

AIF Kancelaria

Upadłości krajowe i transgraniczne

Doradztwo i prowadzenie upadłości przedsiębiorców oraz konsumentów wg. najkorzystniejszego dla nich wariantu

Upadłości krajowe
i transgraniczne

AIF Kancelaria

Odszkodowania

Uzyskiwanie możliwie najwyższych odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych

Odszkodowania

Pro Bono


Pomoc dzieciom

Kancelaria sprawuje mecenat nad dziećmi i młodzieżą zrzeszoną w Kole Tak działającym w ramach Towarzystwa Przyjaciół Dzieciom. Fakt, że możemy wspierać szczytne przedsięwzięcia przynosi nam ogromną satysfakcję i radość. Serdeczność wyrażona w szczerym uśmiechu jest bodźcem do podejmowania ważnych i potrzebnych inicjatyw społecznych.

Kancelaria dofinansowała imprezę karnawałową Koła przewidzianą na styczeń 2011. Pomagamy także przekazując 1% z naszego podatku na realizację celów stowarzyszenia.

zobacz więcej

Udzielamy bezpłatnych porad prawnych!

Zasady udziału w PROGRAMIE BEZPŁATNYCH PORAD PRAWNYCH:

Uczestnikami mogą być wyłącznie osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej.

O chęci uczestnictwa w programie nalezy poinformować telefonicznie pod numerem telefonu 71 349 09 11 lub poprzez wysałenie e maila na adres rafal.ptak@i-kancelaria.pl. Nie obowiązuje wymóg uprzedniego wypełnienia formularza.

Poszczególne edycje nie zawierają ograniczeń, co do przedmiotu sprawy. Zachęcamy do zapoznania się z profilem naszej działalności zwłaszcza w kategorii Klient Indywidualny.

Pomocy prawnej będziemy udzielać w terminei wczesniej podanym w siedzibie Kancelarii we Wrocławiu przy ulicy Żernickiej 253.

W razie jakichkolwiek pytań, udzielamy informacji pod numerem telefonu 071 349 09 20.

zobacz więcej

Znaczenie Pro Bono

Ideę Pro Bono realizujemy poprzez świadczenie bezpłatnej pomocy prawnej osobom, których nie stać na pokrycie kosztów obsługi prawnej, a które niewątpliwie takiej pomocy potrzebują.

zobacz więcej
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej