Nieznajomość prawa szkodzi – tym bardziej, kiedy przepisy i ich interpretacje zmieniają się jak w kalejdoskopie. Takie realia dla wielu stanowią zachętę, by wykorzystać dostępne furtki i zyskać kosztem innych. Dlatego przy podejmowaniu ważnych decyzji, które wiążą się z wykonaniem dowolnych czynności prawnych, warto zasięgnąć fachowej porady. Prawnicy z naszej kancelarii świadczą usługi prawne we wszystkich dziedzinach. Nasz profesjonalny zespół poradzi sobie z każdym, nawet najbardziej złożonym zagadnieniem.

Sprawy majątkowe znamy od podszewki. Do każdego przypadku delegujemy prawnika z odpowiednią specjalnością

Kwestie związane z nieruchomościami, umowy i kontrakty pomiędzy przedsiębiorcami, a może wątpliwości na temat alimentów albo zasad dziedziczenia? Dla Kancelarii Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy żaden przypadek nie będzie zbyt trudny, żeby udzielić pełnej i zrozumiałej odpowiedzi na otrzymane zapytanie. Zapewniamy usługi prawne na najwyższym poziomie, a to dzięki stale poszerzanej wiedzy, rzetelności i uczciwości, a także indywidualnemu podejściu. Każdego Klienta traktujemy z należytym szacunkiem, dokładnie analizując wszelkie okoliczności danej sprawy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wskazać naszym zdaniem optymalne rozwiązanie. Szczegółowo omawiamy wszystkie za i przeciw konkretnej opcji. Wskazujemy przewidywane konsekwencje, proponujemy jakie zapisy wprowadzić, a czego się wystrzegać. Żadnej prośby o pomoc prawną nie pozostawiamy bez odzewu.

Zajmujemy się również prawem pracy, odszkodowaniami czy prawem rodzinnym. Zgłoś się do nas!

Bardzo ważną rolę w naszej codziennej pracy odgrywa poznawanie kolejnych problemów i sporów, rozstrzyganych na wokandach polskich sądów. Znajomość bieżącego orzecznictwa pozwala nam znaleźć i wskazać najlepsze wyjście praktycznie z każdej sytuacji. Oferowane przez naszą kancelarię usługi prawne obejmują zarówno doraźną pomoc w konkretnej sprawie, jak również kompleksowe, stałe doradztwo. O przydatności udzielanych porad najlepiej świadczy zadowolenie naszych dotychczasowych Klientów. Staranność, profesjonalizm oraz perfekcyjne przygotowanie sprawiają, że Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy gwarantuje najwyższą jakość usług prawnych. Zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu, kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami, a także wysyłania zapytań o poradę drogą e-mailową lub poprzez formularz. Z uwagą pochylimy się nad Twoim dylematem, a następnie damy zwięzłą, treściwą i zrozumiałą odpowiedź.

Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy
Kancelaria R. Ptak i Wspólnicy to dom zbudowany na mocnych fundamentach. Uważamy, że nasz sukces wynika z siły zgranego zespołu, który tworzą ludzie z pasją. Pozytywne relacje wewnętrzne przekładają się na kontakt z Klientami.

Podobne wpisy