Piętrzące się zadłużenia przyprawiają Cię o prawdziwy zawrót głowy? Znowu dostałeś przypomnienie o nieuregulowanej zapłacie? Wydaje Ci się, że nie masz szansy na rozpoczęcie życia bez długów? Nic bardziej mylnego! Z pomocą przychodzi działanie prawne nazywane oddłużaniem! Właśnie ono będzie tematem naszego dzisiejszego wpisu! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i czytaj dalej!

Zobacz, co obejmuje oddłużanie i zlikwiduj swoje długi raz na zawsze

Jak już zapewne wiesz, oddłużanie to proces mający na celu przywrócenie płynności finansowej, pozwalający na uporanie się ze stale zwiększającymi się zadłużeniami. W jego ramach podejmowany jest szereg działań, których zadaniem jest wypracowanie dla dłużnika jak najdogodniejszych warunków spłaty. Jednym z przykładów takich działań jest przede wszystkim prowadzenie mediacji z wierzycielami dochodzących swoich należności. Prawidłowo przeprowadzone negocjacje pozwalają na wypracowanie kompromisu, dzięki któremu spłatę istniejącego długu można rozłożyć w czasie. Oddłużanie wiąże się również z rzetelnym sprawdzeniem podpisanej umowy. Warto mieć świadomość, że czasami nałożone oprocentowanie lub naliczane odsetki nie są zgodne z obowiązującymi przepisami, co naraża Cię na niepotrzebne spłaty. W skrajnych przypadkach oddłużanie kończy się ogłoszeniem upadłości konsumenckiej. Działanie to jednak przeprowadzone jest tylko i wyłącznie wobec osób, u których uzyskanie płynności finansowej jest praktycznie niemożliwe!

U boku adwokata rozpoczniesz nowy etap w życiu! Sprawdź koniecznie

Nasza Kancelaria Ptak & Wspólnicy przeprowadzi oddłużanie dopasowane stricte do Twojej sytuacji. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, starając znaleźć się jak najdogodniejszy sposób na zlikwidowanie długów. Już wielokrotnie zdołaliśmy udowodnić, że nawet przy wysokich długach możliwe jest znalezienia jak najlepszego rozwiązania i rozpoczęcie życia bez ciągłych powiadomień o zapłacie. Nie borykaj się ze swoimi problemami sam! Nasze wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wysoce wyspecjalizowaną wiedzą to Twoje cenne rozwiązanie na uporanie się z wierzycielami domagającymi się spłaty należności finansowych. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami! Profesjonalni adwokaci są do Twojej dyspozycji! Serdecznie zapraszamy!

Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy
Kancelaria R. Ptak i Wspólnicy to dom zbudowany na mocnych fundamentach. Uważamy, że nasz sukces wynika z siły zgranego zespołu, który tworzą ludzie z pasją. Pozytywne relacje wewnętrzne przekładają się na kontakt z Klientami.

Podobne wpisy