Wartość zarówno jednego, jak i drugiego trudno przecenić. Różne sytuacje – czy to w życiu codziennym, czy też podczas prowadzenia firmy – wymagają dogłębnej znajomości szczegółowych zagadnień z różnych dziedzin prawa. Trudno wymagać, by każdy posiadał taką wiedzę, a jej brak zdecydowanie nie pomaga w podejmowaniu świadomych, odpowiedzialnych decyzji. Uzyskanie fachowej porady zmienia stan rzeczy zdecydowanie na plus.

Jak właściwie zarządzać swoim majątkiem? Nasza kancelaria zajmuje się doradztwem w tym zakresie

Sporządzenie wiążącego prawnie testamentu, inwestycja w nieruchomość czy starania o alimenty to delikatne, niezwykle istotne kwestie. Trzeba dołożyć wszelkich starań, aby powzięte działania zakończyły się sukcesem – „po drodze” czyha sporo potencjalnych pułapek i przysłowiowych kruczków, które mogą skutecznie zniweczyć cały wcześniejszy wysiłek. Kompetentny radca prawny będzie w stanie wydatnie pomóc w prawidłowym uregulowaniu wszystkich detali czy przeanalizowaniu konsekwencji rozmaitych zapisów. Nasza Kancelaria zajmuje się doradztwem w majątkowym w obszarze prowadzenia działalności gospodarczej, a także prowadzi konsultacje dla Klientów indywidualnych.

Sprawy rozwodowe są niezwykle skomplikowane. Radca prawny wskaże odpowiednią strategię postępowania

Niektórym osobom najbardziej zależy na kwestiach majątkowych. Nie wyobrażają sobie zakończenia związku małżeńskiego, które byłoby równoznaczne ze znacznym pogorszeniem dotychczasowego statusu – dotyczy to obu stron, nasz zespół przerabiał już mnóstwo scenariuszy w tym zakresie. Inni po prostu chcą mieć rozstanie jak najszybciej za sobą: zamknąć dotychczasowy rozdział w życiu definitywnie, nie tracić czasu na rozgrzebywanie przeszłości, tylko zacząć zapisywać nową, czystą kartę. Jak łatwo się domyślić, te dwa cele wymagają zupełnie innego prowadzenia sprawy rozwodowej. Radcy prawni z Kancelarii Rafał Ptak & Wspólnicy są gotowi reprezentować interesy każdego Klienta, bez względu na ich przyczyny. Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz drobiazgową analizę całej sytuacji.

Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy
Kancelaria R. Ptak i Wspólnicy to dom zbudowany na mocnych fundamentach. Uważamy, że nasz sukces wynika z siły zgranego zespołu, który tworzą ludzie z pasją. Pozytywne relacje wewnętrzne przekładają się na kontakt z Klientami.

Podobne wpisy