Kancelaria prawna R. Ptak i Wspólnicy z Wrocławia to firma wyspecjalizowana w udzielaniu porad prawnych z zakresu prawa gospodarczego. Wysoce wykwalifikowani prawnicy zapewniają wszystkim przedsiębiorcom najwyższą jakość oferowanych usług.

W jakim zakresie kancelaria pomaga przedsiębiorcom?

Prawnicy kancelarii R. Ptak i Wspólnicy świadczą pomoc prawną dla przedsiębiorców w następujących zakresach:

  • prawa korporacyjnego;
  • prawa gospodarczego;
  • przekształceń, fuzji spółek;
  • prawa pracy;
  • prawa administracyjnego;
  • procesów upadłościowych;
  • procesów naprawczych;
  • zamówień publicznych;
  • mediacji i negocjacji.

Jak widać obsługa prawna firm oferowana przez kancelarię ma charakter kompleksowy. Gwarantuje więc ona nie tylko wysoką jakość, ale także pomoc na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej, w tym również przy rejestracji działalności, jej likwidacji oraz przy wszelkiego rodzaju przekształceniach spółek prawa handlowego. Nie bez znaczenia są także mediacje i negocjacje. Umożliwiają one szybkie i tanie rozwiązanie sporu z kontrahentami, co dla wielu przedsiębiorców ma znaczenie kluczowe. Z kolei dla osób zajmujących się świadczeniem usług dla jednostek samorządu terytorialnego godną uwagi jest możliwość uzyskania porady z zakresu prawa administracyjnego, a w razie potrzeby możliwość reprezentacji przed różnego rodzaju organami administracji publicznej lub wojewódzkim sądem administracyjnym.

Opinie prawne – idealne rozwiązanie dla firm

Opinie prawne to coś, co powinno zainteresować każdego przedsiębiorcę. Są to specjalne porady prawne sporządzane na piśmie, które mają na celu przedstawienie stanu faktycznego oraz prawnego, a także zaproponowania rozwiązania przedłożonego problemu. Wszystko to odbywa się po dogłębnej analizie dokumentów przedstawionych przez klienta. Każda opinia jest sporządzana indywidualnie, w odniesieniu do konkretnego stanu faktycznego, co gwarantuje przedsiębiorcy, że rozwiązanie problemu jest przygotowane specjalnie dla niego. Szczególne znaczenie ma opiniowanie umów. Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą, doskonale wie, że zawieranie nowych kontraktów wiąże się z niemałym ryzykiem. Dobrze jest więc je ograniczyć do minimum zasięgając pomocy prawnika.

Nowoczesne rozwiązania dla biznesu

Prawnicy kancelarii R. Ptak i Wspólnicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że współczesne warunki gospodarcze wymagają nowoczesnego podejścia do biznesu. W związku z tym kancelaria oferuje porady prawne przez Internet oraz przez telefon. Dzięki temu przedsiębiorca ma możliwość uzyskania szybkiego kontaktu ze swoim prawnikiem, co jest niezwykle cenne w sytuacji, gdy istnieje konieczność nagłego podjęcia ważnej decyzji.

Obsługa prawna firm to to jeden z głównych obszarów działalności kancelarii R. Ptak i Wspólnicy. Wynika to z faktu chęci niesienia pomocy prawnej dla przedsiębiorców, którzy nie zawsze potrafią samodzielnie uporać się z kruczkami prawnymi.

Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy
Kancelaria R. Ptak i Wspólnicy to dom zbudowany na mocnych fundamentach. Uważamy, że nasz sukces wynika z siły zgranego zespołu, który tworzą ludzie z pasją. Pozytywne relacje wewnętrzne przekładają się na kontakt z Klientami.

Podobne wpisy