Mecenas Rafał Ptak został wyróżniony przez elitarny miesięcznik FORBES jako laureat w Konkursie Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego.

Ta prestiżowa nagroda stanowi wyraz szczególnego uznania dla zawodowych osiągnięć Mecenasa w karierze prawniczej. Sukces Mecenasa jest sukcesem Klientów, którzy zaufali jego kompetencjom i doświadczeniu, powierzając prowadzenie własnych spraw. Radca Prawny Rafał Ptak został doceniony podwójnie zarówno jako skuteczny profesjonalista w obszarze doradztwa prawnego i sądowego a przede wszystkim jako człowiek oddany pasji pracy i zaangażowany w niesienie pomocy.

https://www.i-kancelaria.pl/o-kancelarii/radca-prawny-rafal-ptak

W dniu 21 czerwca 2012 r. odbyla się gala Profesjonalistów Forbesa 2012 z udziałem przedstawicieli zawodów zaufania publicznego z województwa dolnośląskiego, w czasie której Mecenas Rafał Ptak został odznaczony dyplomem laurata konkursu Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego.

Dyplom Mecenasa Rafała Ptak – laurata konkursu Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego.

Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy
Kancelaria R. Ptak i Wspólnicy to dom zbudowany na mocnych fundamentach. Uważamy, że nasz sukces wynika z siły zgranego zespołu, który tworzą ludzie z pasją. Pozytywne relacje wewnętrzne przekładają się na kontakt z Klientami.

Podobne wpisy